اگر به فضای مجازی سری بزنیم و نگاهی کوتاه و گذرا به مطالب منتشر شده در کانال ها و گروهها بیندازیم متوجه می شویم که دشمن بیکار ننشسته و شبانه روز مشغول فعالیت ضد فرهنگی و دینی است تعدادی هم ناخواسته و یا از روی عمد مطالب منتشره را کپی کرده ودر گروهها و کانالها انتشار می دهند.
ضعف برخی مسئولان ومدیران در اداره کشور، خیانت،سوء استفاده و اختلاس برخی مدیران و مسئولان و فرزندان و وابستگان آنان از مطالبی است که هر روز هزاران باردر فضای مجازی منتشر می شود و یا تصاویر این افراد که ظاهری آراسته و نشان دینداری و انقلابی دارند به نمایش گذاشته می شود وبا توسل به شباهت های ظاهری،به جامعه چنین القاء می کنند که مسئولان و مدیران کشور وشهروندان مومن و متدین و انقلابی بی تقوا و سست ایمان هستند و در نهایت ناکارآمدی نظام مردم سالاری دینی در اداره کشوررا تبلیغ و ترویج می کنند.
بعنوان مثال در فضای مجازی مطلبی خواندم که نوشته بود فرزندان برخی هنرمندان در زمینه هنر موفق هستند و باعث افتخار کشور شده اند ودر مقابل به مفاسد و خودنمایی فرزندان و وابستگان برخی مسئولان اشاره وچنین نتیجه گرفته بود که تربیت و دینداری فرزندان این هنرمندان که آنان را مطرب میخوانند صحیح بوده و در مقابل تربیت و دینداری فرزندان این عده از مسئولان که خودرا متدین ،امانتدار،مومن و انقلابی معرفی می کنند درست نبوده است.
البته در بین همه اقشار مردم افراد و اشخاص خوب و بد وجود دارند و نمی توان اعمال زشت وبی تقوایی آنان را به همه تعمیم داد.
فساد،اختلاس،خیانت و هر عمل خلاف شرع و قانون از هرکس و ازهر قشرکه باشد پذیرفتنی نیست و باید مطابق قانون با آن برخورد شود.
امروز دشمن تلاش دارد با تولید محتواهای دو پهلو و در ظاهر پسندیده و انتقادی، باورها و اعتقادات مردم را نشانه رفته ودر کارآمدی دین مبین اسلام و مذهب تشیع و نظام مردم سالاری دینی تشکیک نماید و آن را ناکارآمد جلوه دهد.
همه کسانی که این گونه محتواهای تولید شده را می خوانند و یا می شنوند و یا می بینند نمی توانند آنها را تجزیه و تحلیل کنند .
از انتشار متون و کلیپ ها و صداهای ضبط شده دو پهلو که صحت و درستی آن به اثبات نرسیده است خودداری کنیم ودر تضعیف باورهای دینی،مذهبی و انقلابی مردم ودر کمرنگ کردن هنجارهای اجتماعی و اخلاقی شریک نباشیم و آب به آسیاب دشمن نریزیم.
www.javadpirani.ir